Biz Kimiz?

Biz, at yarışı tutkunları Günay Gökkaya, Mustafa Keser, Hakan Kocakülah ve Özcan Ay olarak, 20 yılı aşkın bir süredir at yarışları ve iddia tahminleri konusunda tutkumuzu sizinle paylaşıyoruz.

Günay Gökkaya ve Mustafa Keser, at yarışları alanında geniş bir bilgi birikimine sahip. 20 yıldan fazla bir süredir edindikleri tecrübe ile, at yarışlarının dinamiklerini anlamak ve bu alanda başarılı tahminler yapmak konusunda uzmanlaştılar.

Özcan Ay, iddia tahminleri konusundaki profesyonelliğiyle tanınıyor. Güçlü analitik becerileri ve bilgi birikimi, iddia oyunlarında başarı sağlamak isteyenlere rehberlik ediyor.

Amacımız, bu heyecan dolu dünyada sizi başarıya taşıyacak at yarışı ve iddia tahminleri sunmak. Bizimle birlikte, yılların biriktirdiği tecrübe ve bilgi birikimine dayalı olarak, kazançlı bir at yarışı deneyimi yaşayabilirsiniz. Siz de bu serüvene katılmak ve kazananlar arasında yer almak için bize katılın!

İLETİŞİM FORUMU

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Temsilcilerimiz en kısa sürede sizlerle irtibata geçecektir.

  iLETİŞİM

  Telefon: +905530016111
  Email: destek@yabancikosturalim.com

  Adres: Güllük mahallesi 269 sok.no.7 Milas/Muğla

  Alışveriş Sepeti
  Aradığınız gönderileri bulmak için yazmaya başlayın.